KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034337
nr 1603 4337
Johan Lundgren
(1920-1989), Sverige
Oljemålning, Blommor i skärgårdsmiljö. Signerad. Olja på duk, 47x51 cm, yttermått inklusive ram: 58x62 cm
Johan Lundgren, svensk målare född 1920, död 1989.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 4 mars 2024
kl 19:42:14
1/3 12:22:13
2.000 kr
4/3 19:25:05